❤️ Dost3K
Hakkımızda/Künye

Hakkımızda/Künye

Dinç Medya girişimi, hayvan dostlarımızın bloğu Dost3K 2019 yılından beri başta platformumuza baş harflerini veren kedi, köpek, kuş olmak üzere su canlıları, kemirgenler ve sürüngenler gibi pek çok türden evcil hayvan hakkında içerik üreterek bilgi vermeyi hedefleyen bir evcil hayvan projesidir. Kediler için Miyavliyo‘nun, Köpekler için ise PetZeek‘in açılışıyla Dost3K kedi ve köpek hariç tüm evcil hayvanların bloğu olmuştur.

Hayvan severler olarak hepimiz dostlarımızı en iyi şartlarda, mutlu bir şekilde yaşatmak istiyoruz. Ancak onlar hakkında bildiklerimizi paylaşmadan bunu yapmamızın mümkün olmadığını da biliyoruz. İçeriklerimizde paylaştığımız ve ziyaretçilerimizin katkılarıyla çoğalan bilgileri, uluslararası evcil hayvan otoritelerinin kaynaklığında derleyip hayvanlarımızın hayatını doğrudan veya dolaylı olarak güzelleştirmeye çalışıyoruz. Bunu kolay ulaşılabilir ve kolay anlaşılır şekilde yerine getirmeye çalışırken bilginin doğrulundan emin olmaya da çalışıyoruz.

Özellikle köpekler ve kediler hakkında hazırladığımız içeriklerde iş birliği içinde olduğumuz ve ülkemizde her geçen gün yükselişini sürdüren Miyavliyo ve PetZeek platformlarının birikimi ve kalite standardı çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dinç Medya bünyesindeki bu iş birliği ve özverili çalışmalarımız sonucunda ülkemizin en büyük evcil hayvan projesi olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Güvenilir kaynağın çok daha kısıtlı olduğu su hayvanları, kuşlar, kemirgenler ve sürüngenler ve daha nadir bizlerle yaşayan diğer evcil hayvanlar alanında güvenilir bir kaynak oluşturarak bu alanda en saygın platform olmayı hedefliyoruz.

Onların olmadığı bir hayatın biz insanlar için ne kadar zor olacağının bilincinde olarak ne kadar çok evcil hayvanın hayatına dokunabilirsek, ne kadar çok hayvan sever ile bilgimizi paylaşabilirsek o kadar mutlu oluyoruz ve bu mutluluğumuzu içeriklerimizin eğlenceli dokusuna yansıtarak sizlerle paylaşıyoruz.

Tüm bunların yanında ailemizi olabildiğince genişletmek ve ziyaretçilerimizin ailesi olarak gördüğü evcil hayvanlara hak ettikleri en iyi yaşam standardını sağlayabilmek için içeriklerimizi büyük bir titizlikle hazırlamaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Dost3K olarak; evcil hayvanlar hakkında en geniş yelpazede, doğru, kolay anlaşılabilir ve ulaşılabilir bir kaynak oluşturmak ve dostlarımız hakkında aklımıza gelebilecek her soruyu cevaplarken bu içerikleri ziyaretçilerimizin kullanımını en üst düzeyde kolaylaştıracak şekilde paylaşmayı ve evcil hayvanlarının hayatlarını güzelleştirmeyi ilke edindik. Bu ilke çerçevesinde misyonumuz tüm evcil hayvanlara ve sahiplerine en uygun içeriği hazırlamak, bu içerikleri en uygun şekilde sunmak ve günden güne konularımızı detaylandırıp genişleterek kapsamlı bir platform hâlini almaktır.

Vizyonumuz

Dinç Medya bünyesinde yaptığımız çalışmalarla hedefimiz ailemizin mensupları olan ziyaretçilerimiz ve onların evcil hayvanları için ulaşılabilir doğru bilgilerden oluşan bir kütüphane yaratarak ailemizi günden güne genişletmektir. Bu kapsamda takipçilerimize evcil hayvanlar hakkında olabildiğince geniş içerikli, güncel ve eğlenceli içerikler sunuyoruz. Her evcil hayvanın hayatına dokunabilmeyi ve her evcil hayvan sahibi tarafından bir gün ziyaret edilmeyi amaçlarken ülkemizin en çok ziyaret edilen, en saygın ve güvenilir evcil hayvan platformu olmayı hedefliyoruz.

Künye

Yazılım / Software

WordPress

Tasarım Geliştirme / Design Development

Meks – Gridlove

  • Will Oven
  • Peter Berg Schmidt
  • Karen Parisi
  • Scott Alan Turner
  • Murat Dinç (customization on dost3k)

Yer Sağlayıcı / Location Provider

Barındırma Sponsoru: WPX Hosting

Kurumsal Detaylar

Yazışma adresi / Correspondence address 

Hamidiye Mahallesi, Sanayi Sitesi, 550 Sokak, No:24 Edremit/Balıkesir

Telefon / Telephone

+90 850 303 6064

E-posta adresleri / Email addresses

basin@dost3k.com – (Basın Bületin / Press Bulet)
iletisim@dost3k.com – (Halkla İlişkiler / Public Relations)
sponsor@dost3k.com – (Reklam ve Pazarlama / Advertising and Marketing)
editor@dost3k.com – (İçerik / Content Relations)
info@dost3k.com  (Kurumsal İletişim / Corporate Relations)

Dost3K ekibine katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam ve sponsorluk için reklam sayfamızı ziyaret edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.